۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
نخستین دوره فلوربال باشگاههای کشور جام فجر – ساری
تیم زنجان سرود قهرمانی خواند
1396/11/21
نخستین دوره فلوربال باشگاههای کشور جام فجر – ساری
تیم زنجان سرود قهرمانی خواند
نخستین دوره مسابقات فلوربال لیگ باشگاههای کشور جام فجر - یادواره شهید سیدمصطفی علمدار که در شهرستان ساری جریان داشت با قهرمانی تیم زنجان به پایان رسید.
این مسابقات در سالن شهرداری ( آذربایجانی ها ) این شهرستان و با حضور 5 تیم برگزار شد که از کیفیت قابل توجهی برخوردار بود.
در پایان این رقابتها تیم زنجان با کسب 8 امتیاز رتبه نخست را بخود اختضاص داد و تیم های قم و مازندران الف به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند . نمایندگان کردستان و مازندران ب نیز در این مسابقات حضور داشند.
شایان ذکر است که تیمهای شرکت کننده پیش از اتمام این رقابتها در مزار شهدا بخصوص مزار شهید والامقام علمدار حضور یافتند و یاد و خاطره شهدای گرانقدر را گرامی داشتند.

بر اساس این گزارش ، رمضانعلی دولو رییس انجمن فلوربال ایران که در ساری حضور داشت از آقایان شفیعی رئیس کمیته فلوربال، سلیم بهرامی رئیس هیات انجمن های ورزشی استان مازندران، محسنی رییس هیات انجمن های ورزشی ساری و کلیه عوامل اجرایی مسابقات تشکر و قدردانی نمود.
کاپ های تیم های برترنیز توسط آقایان دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری، شفیعی رئیس کمیته فلوربال استان و ذبیحی رئیس تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان به کاپیتان ها اهدا شد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی