۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
گزارشی از نشست هیات رییسه انجمن ساواته ایران
سرفصل های تقویم اجرایی سال 2018 مطرح و مصوب شد
1396/11/21
گزارشی از نشست هیات رییسه انجمن ساواته ایران
سرفصل های تقویم اجرایی سال 2018 مطرح و مصوب شد
در نشست هیات رییسه انجمن ساواته ایران تشکیل کمیته آموزش، تحقیقات و توسعه و مهمترین سرفصل های تقویم اجرایی سال ۲۰۱۸ میلادی مطرح و مصوب شد.
جلسه هیات رییسه انجمن ساواته ایران با هدف بررسی مهمترین سرفصل های تقویم اجرایی انجمن در سالجاری میلادی از جمله برگزاری مسابقات ملی رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان، اعزام‌ تیم‌های ملی رده آقایان و بانوان به مسابقات جهانی، آسیایی و تورنمنت های بین‌المللی، برگزاری دوره های داوری و مربیگری، بررسی دستاوردهای سمینار آسیایی فنی و مربیگری ساواته و ارزیابی عملکرد کمیته های مختلف انجمن و همچنین کمیته های ساواته استان های مختلف کشور برگزار شد.
بر اساس این گزارش، ضمن تقدیر از زحمات آقایان رحمانی و خویی مسئولان کمیته های مربیان و داوران مصوب شد در راستای چابک سازی انجمن، دو کمیته یاد شده در کمیته تازه تشکیل "آموزش، تحقیقات و توسعه" ادغام شده و از این‌پس تمامی برنامه های مرتبط با داوری و مربیگری تحت نظارت کمیته "آموزش، تحقیقات و توسعه" انجام خواهد شد، ضمن اینکه تا زمان معرفی مسئول این کمیته، حامد متین فر دبیر انجمن ساواته ایران مسئولیت سرپرستی آن را بر عهده خواهد داشت.
همچنین در ارزیابی عملکرد کمیته های استانی ساواته ضمن تقدیر از حضور ارزشمند ورزشکاران و مربیان ساواته استان‌های مختلف کشور در سمینار آسیایی، شاخص های عملکردی ساواته در استان ها مورد بررسی قرار گرفت که بر این اساس تا پایان بهمن، استان‌های برتر معرفی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
در بخش دیگری از این جلسه گزارش کاملی توسط مسئول کمیته مسابقات و لیگ انجمن در خصوص اقدامات انجام شده نسبت به برگزاری مسابقات ملی ساواته طی روزهای ۱۰ و ۱۱ در استان تهران ارائه گردید.
برگزاری دوره داوری درجه سه ساواته طی روزهای ۲۶ و ۲۷ بهمن به میزبانی استان‌تهران و تداوم برگزاری سمینارهای آسیایی در بخش پایانی این نشست مورد بحث و تاکید اعضای هیات رییسه قرار گرفت.
لازم به ذکر است در این جلسه حمیدرضا حصارکی رییس انجمن ساواته ایران و کنفدراسیون‌ساواته آسیا، احمد نجار نایب رییس، حامد متین فر دبیر، سردار توحید اسدیان عضو ارشد هیات رییسه، سید مهدی حسینی مسئول کمیته مسابقات و لیگ و خانم ها امینی مشاور فنی و اجرایی امور بانوان، رحیمی مسئول کمیته اداری مالی و زارعی مسئول برگزاری مسابقات رده بانوان حضور داشتند.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی