۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
سمینار بین المللی ساواته در کرج برگزار شد
1396/10/24

سمینار بین المللی ساواته در کرج برگزار شد
سمینار آسیایی فنی و مربیگری ساواته یادواره شهدای مدافع حرم استان البرز در شرایطی با موفقیت و استقبال ویژه علاقمندان برگزار شد که این سمینار دستاوردهای قابل توجهی در زمینه توسعه تعاملات ورزشی بیشتر بین فدراسیون بین المللی ، کنفدراسیون آسیا، فدراسیون ساواته فرانسه و انجمن ساواته ایران به همراه داشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این سمینار دو روزه که به میزبانی استان البرز و در مجموعه ورزشی انقلاب کرج برگزار شد، ساواته کاران تحت نظارت و تمرینات "ژان پاسکال سانتورو" مدرس شاخص بین المللی ضمن مرور تکنیک ها، جدیدترین تاکتیک های مبارزاتی ساواته را فرا گرفته و اجرا کردند.
مراسم‌ افتتاحیه این سمینار در مجموعه ورزشی انقلاب کرج و با اجرای استاد داوود حیدری از هنرمندان پیشکسوت و شاخص رادیو و تلویزیون و همچنین حضور مسئولان و شخصیت های ورزشی، فرهنگی، سیاسی و شورای شهر استان از جمله دکتر غفرانی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان البرز و همچنین "ژوئل دومژ" رییس فدراسیون ساواته فرانسه ، "ژیل لودویگو" نایب رییس فدراسیون بین المللی ساواته و "حمیدرضا حصارکی" رییس انجمن ساواته کشور و رییس کنفدراسیون آسیا برگزار شد به نحوی که علاوه بر سخنرانی مسئولان، برنامه های مختلفی از جمله موسیقی سنتی، مبارزات نمایشی ساواته، ورزش پهلوانی و زورخانه ای و ... اجرا شد، ضمن اینکه مدال آوران جهانی تیم‌ملی ساواته در ادوار مختلف به همراه مسئولان از طرف کمیته برگزاری مورد تجلیل قرار گرفتند.
پیش از این مراسم، مسئولان جهانی ساواته دیدارهای مختلفی را با مقامات ورزشی کشورمان برگزار کرده بودند. همچنین بنا به هماهنگی و دعوت دبیر هیات انجمن های ورزشی استان البرز، مسئولان فرانسوی ساواته در سالن دارت این هیات حضور یافته و مسابقه ای نمادین نیز برگزار شد.
این سمینار بعد از ظهر جمعه ۲۲ دیماه به پایان رسید.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی