۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن
دارنده طلای دارت جهانی ژاپن : ورزش فقط فوتبال نیست
1396/10/20

دارنده طلای دارت جهانی ژاپن : ورزش فقط فوتبال نیست
دارنده مدال طلای دارت مسابقات جهانی جوانان ژاپن با تاکید بر اینکه این رشته پرطرفدار طی دو سال اخیر پیشرفت خوبی داشته ، گفت : ورزش فقط فوتبال نیست و مسوولان ورزش باید تغییر ذائقه بدهند وبه دیگر رشته ها نگاه ویژه داشته باشند .
دنیز هشتبران در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی افزود : اینکه فوتبال یک ورزش پر مخاطب است شکی در آن نیست ولی این دلیل نمی شود که ملی پوشان دیگر رشته ها حسرت بکشند و افسوس بخورند.
وی که سال 2017 در مسابقات جهانی ژاپن به مدال طلا رسید و بتازگی از سوی کنفدراسیون دارت آسیا به عنوان نفر دوم این قاره کهن برگزیده شده ، تصریح کرد : واقعیت این است که انجمن دارت با مدیریت خوب حمید آذرپور حرکت روبه جلو داشته و اکنون این ورزش پرطرفدار در عرصه آسیا و حتی جهان حرفهای زیادی برای گفتن دارد .
هشتبران اضافه کرد : تیم های ملی جوانان پسر و دختر کشورمان در 14 ار دوی تدار کاتی حضور یافتند و با شرایط مناسبی قدم به مسابقات جهانی ژاپن گذاشتند بطوریکه توانستند عنوان نایب قهرمانی دنیا را کسب کنند . این موفقیت بزرگ بسادگی بدست نیامد و برنامه ریزی انجمن دارت ، زحمات بی وقفه کادر فنی و تلاش ملی پوشان نقش مهمی در این رهگذر ایفا کرد.
این دارت انداز افتخار آفرین در ادامه گفت : نگاه ویژه انجمن دارت به جوانان مستعد و پشتوانه سازی از یک سو و توجه ویژه به مسابقات لیگ و از همه مهمتر برنامه ریزی برای پیشرفت ملی پوشان خانم از جمله اقدامات خوب انجمن بوده است.
دارنده مدال برنز جهانی ترکیه و طلای ژاپن در پایان ضمن قدر دانی از حمید رضا مومنی ، ابوالفضل دهقانپور و فاطمه جمالی مربیان تیم های ملی جوانان که در مسابقات جهانی ژاپن ، ملی پوشان را بخوبی هدایت کردند ، گفت : امیدوارم مسوولان بلندپایه ورزش کشور به دیگر رشته ها از جمله دارت نیز توجه داشته باشند ، ضمن اینکه جا دارد از حمایت محمد علیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی از این رشته پرطرفدار تشکر کنم .

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی