۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن
مراسم تجلیل از ملی پوشان افتخارآفرین در رقابت های جهانی؛
علیپور:دارت ایران حرف های زیادی برای گفتن دارد/آذرپور:موفقیت دارت مرهون برنامه ریزی حساب شده است
1396/10/16
مراسم تجلیل از ملی پوشان افتخارآفرین در رقابت های جهانی؛
علیپور:دارت ایران حرف های زیادی برای گفتن دارد/آذرپور:موفقیت دارت مرهون برنامه ریزی حساب شده است
رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی در مراسم تجلیل از ملی پوشان جوان و پرافتخار دارت کشورمان، گفت: خوشبختانه دارت طی دو سال گذشته حرکت روبه جلو داشته که کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات جوانان جهان در ژاپن از جمله این موفقیت ها است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی؛ «محمد علیپور» در این آئین باشکوه که در محل خانه دارت (مجموعه ورزشی شهید کشوری تهران) برگزار شد، افزود: کسب این افتخار بزرگ به آسانی به دست نیامد و انجمن دارت در پرتو یک برنامه ریزی حساب شده، توانست راه را برای موفقیت دارت اندازان جوان کشورمان هموار کند،البته حفظ این نتایج و ایجاد ثبات کار سختی است و برای ارتقای آن باید تلاش کرد و ما هم از هیچ حمایتی دریغ نخواهیم کرد.
وی در ادامه گفت: فدراسیون انجمنهای ورزشی 19 انجمن تحت پوشش دارد که هر کدام به اندازه یک فدراسیون فعالیت دارند ولی یکی از این انجمنهای پویا،پرتلاش و اکتیو انجمن دارت است که با حضور «حمید آذرپور» در راس آن و تلاش و برنامه محوری ایشان و همچنین زحمات دیگر مسئولان باعث شد که تا امروز این رشته جذاب و پرطرفدار دیگر تنها جنبه تفریحی نداشته و در عرصه جهان حرف های جدی برای گفتن داشته باشد.
علیپور تاکید کرد:دارت را از سال 1381 در فدراسیون همگانی راه اندازی کردیم و از ابتدای فعالیت رسمی این رشته کنار آن بوده ایم و بخاطر ماهیتش و فاکتورهایی مثل تمرکز،آمادگی جسمانی و دقت باعث شده که مخاطبان زیادی در همه رده های سنی جذب کند.
رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی در پایان از «حمید شایسته زاد» نایب رئیس انجمن دارت و کادر فنی و همچنین یکایک ملی پوشان که در مسابقات جهانی ژاپن توانستند، مقام نایب قهرمانی را به ارمغان آوردند قدردانی کرد.
بر اساس این گزارش، «حمید آذرپور» رئیس انجمن دارت نیز در این مراسم کسب موفقیت های اخیر را مرهون یک برنامه ریزی دراز مدت و حساب شده قلمداد کرد.
وی افزود: چهارده مرحله اردوی تدارکاتی برای تیم های ملی جوانان پسر و دختر در شهرهای مختلف برگزار شد که جا دارد از تعامل استان ها، تشکر ویژه داشته باشم.
رئیس انجمن دارت ادامه داد: بی گمان حمایت های بی دریغ رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی و دیگر مسئولان این فدراسیون نیز در موفقیت دارت اندازان کشورمان در مسابقات جهانی ژاپن تاثیر بسزایی داشت.به طوریکه دارت برای اولین بار (تیتر یک) رسانه ها شد و بر این ایده کارشناسان مهر تایید زده شد که ملی پوشان دارت نیز می توانند در عرصه مسابقات معتبر جهانی، برای کشورمان افتخار آفرینی کنند.
آذرپور همچنین ضمن تقدیر از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی گفت:لازم است از تلاشهای برادران میرزاییان تشکر و قدردانی کنم که در طول مسابقات جهانی با انعکاس لحظه به لحظه اخبار،موفقیتهای تاریخی ملی پوشان دارت را مخابره کردند و ضمن بالا بردن انگیزه این قهرمانان باعث شادی و نشاط در خانواده بزرگ دارت شدند و به واقع ما مدیون زحمات و خدمات این عزیزان هستیم.
در پایان این مراسم به اعضای کادر فنی، سرپرستی و همچنین ملی پوشان مدال آور کشورمان جوایزی اهداء شد و همچنین از رضا و مهدی میرزاییان مسئولان روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی تقدیر گردید.
در این آئین همچنین «حمید شایسته زاد» نایب رئیس انجمن دارت، «کامبیز ایوب زاده» سرپرست تیم های ملی، دکتر«شهابی» روانشناس تیم های ملی، «مجید زورمند» رئیس کمیته دارت استان البرز، «رضا رضوان» از پیشکسوتان نام آشنای ورزش، «حمیدرضا مومنی» سرمربی تیم های ملی جوانان، مربیان و ملی پوشان پرافتخار کشورمان حضور داشتند.
گفتنی است اجرای این مراسم بر عهده "محسن حاجیلو" مجری توانمند و با سابقه صدا و سیما بود.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی