۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن
مهر تایید ملی پوشان بر شایستگی سپک تاکرا
1396/09/25

مهر تایید ملی پوشان بر شایستگی سپک تاکرا
سپک تاکرای کشورمان در رقابتهای جهانی بانکوک خوش درخشید و توانست چهار مدال رنگارنگ را کسب کند که در این راستا برای نخستین بار ملی پوشان خانم ایران نیز موفق شدند دراین رقابتهای معتبر بر بلندای جهان تکیه کنند و مایه امیدواری شوند.
در رده آقایان ، ملی پوشان ما توانستند در بخش رگو صاحب مدال خوش رنگ طلا شوند و در بخش های دبل و هوپ تاکرا نیز به ترتیب مدالهای نقره و برنز را کسب کردند . اما ملی پوشان خانم کشورمان در بخش دبل توانستند چشم ها را خیره کنند و به مدال طلای جهان برسند که این عنوان بزرگ و قابل تحسین برای نخستین بار بود که در سپک تاکرای کشورمان رقم خورد .
به این ترتیب تیم های ملی ما در سرزمین سیام چهار مدال به ارمغان آوردند و بارقه های امید را در دلها نشاندند.این موفقیت های قابل ستایش ازآن جهت پراهمیت می نماید که در " دویویژن یک " بدست آمد و نشان از آن دارد که ملی پوشان دلاور ما شایستگی لازم برابر تیم های مقتدر جهانی و آسیای جنوب شرقی را دارا هستند و از اراده مصمم و پتانسیل بالایی برخوردارند .
امید است این توفیق های ارزشمند که در پرتو سازماندهی و تلاش بی وقفه انجمن سپک تاکرا و حمایت بی چون و چرای فدراسیون انجمن های ورزشی بدست آمده ، همچنان تداوم داشته باشد و مسوولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش بیش از پیش این رشته پرطرفدار و جذاب را حمایت کنند.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی