۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن
تشکر ویژه دکتر چاروک چاکاران از محمد علیپور
1396/09/22

تشکر ویژه دکتر چاروک چاکاران از محمد علیپور
اجلاس فدراسیون جهانی سپک تاکرا در شهر بانکوک محل برگزاری مسابقات جهانی تایلند تشکیل شد که طی آن دکتر چاروک آریرا چاکاران رییس این فدراسیون از محمد علیپور به سبب تلاش برای بسط و گسترش سپک تاکرا در آسیای میانه و میزبانی نخستین دوره مسابقات جام جهانی در ایران تشکر کرد ، ضمن اینکه سهراب ازاد به عنوان قائم مقام فدراسیون جهانی تعیین شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی ، در این نشست رییس فدراسیون جهانی ضمن تشکر از محمد علیپور رییس فدراسیون سپک تاکرای آسیای میانه بخاطر تلاش وافر و برنامه ریزی ایشان درراستای بسط و گسترش این ورزش در این منطقه از قاره کهن ، اهتمام وی را ارج نهاد.
همچنین دکتر چاروک آریرا چاکاران از میزبانی کشورمان در برگزاری نخستین دوره جام جهانی که قرار است اوایل سال آینده در کشورمان برگزار شود قدردانی کرد و اظهار داشت : تلاش و زحمات علیپور و همچنین سهراب آزاد بمنظور اعتلای سپک تاکرا در ایران و همچنین آسیای میانه قابل تحسین است و امید است که این برنامه محوری ها بیش از پیش تداوم داشته باشد .
عبدالحلیم بن قادر دبیر کل فدراسیون جهانی سپک تاکرا نیز از حرکت رو به جلوی سپک تاکرای ایران در سالهای اخیر به نیکی یاد کرد و گفت : برنامه ریزیهای انجمن سپک تاکرای ایران و حمایت محمد علیپور باعث شده تا این ورزش در این کشور در مسیر موفقیت قرار گیرد .
وی افزود : حضور این دوستان در فدراسیون جهانی ، کنفدراسیون آسیا و کنفدراسیون اسیای میانه نشان از توانمندی آنها دارد و من نیز امید وارم هستم سپک تاکرا در این بخش آسیا پیشرفت کند و ایران به عنوان مرکزیت آسیای میانه ، حرکت جدی خود را ادامه دهد .
براساس این گزارش ، در ادامه این نشست سهراب آزاد رییس انجمن سپک تاکرای کشورمان که نایب رییس فدراسیون جهانی و کنفدراسیون آسیاست به عنوان قائم مقام فدراسیون جهانی تعیین شد که این پست جدید از جایگاه رفیعی برخوردار است .
ضمنا علی فولادی دبیر انجمن سپک تاکرا نیز مجددا به عنوان عضوهیات رییس فدراسیون جهانی تعیین شد ، ایشان عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی سپک تاکرا نیز هست .
در این نشست همچنین خانم یلدا قاسمی نایب رییس بانوان این انجمن و عضو کمیته بانوان فدراسیون جهانی سپک تاکرا نیز حضور داشت .
این گزارش حاکیست در این جلسه همچنین مقرر شد برای نخستین بار از ویدئو چک در جریان مسابقات جهانی بانکوک استفاده شود . قرار است پس از استفاده از ویدوئو چک به شکل آزمایشی ، این روش در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا نیز اعمال شود.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی