۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن
شنبه جدال گیوه چی با فالاندری برای کسب مدال طلا
1396/09/22

شنبه جدال گیوه چی با فالاندری برای کسب مدال طلا
"جمشید اصغر گیوه چی" تنها نماینده کشورمان در فینال مسابقات جهانی ساواته که تمرینات جدی خود را زیر نظر مربیان ادامه می دهد ، راهی تولوز می شود تا برای مصاف با رقیب فرانسوی آماده شود
.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی،وی تیرماه گذشته در مسابقات جهانی ساواته که در شهر "واراژدین" کرواسی برگزار شد توانست با شایستگی به فینال وزن 85- کیلوگرم راه یابد و طبق قانون فدراسیون جهانی ساواته دیدار نهایی خود را برای کسب مدال طلا روز شنبه 25 آذر ماه جاری برگزار خواهد کرد.
"گیوه چی" در مسابقه فینال حریف قدرتمندی از فرانسه به نام رومن فالاندری را پیش رو دارد که عنوان نایب قهرمانی جهانی،مدال برنز جهانی و قهرمانی اروپا را در کارنامه دارد. این مسابقه روز شنبه 25 آذر در شهر "تولوز" فرانسه برگزار خواهد شد.
نماینده ساواته کشورمان برای کسب آمادگی برای حضور در این پیکار مهم تمرینات فشرده خود را زیر نظر "حامد متین فر" دبیر انجمن ساواته و مربی و "سید مهدی حسینی" به عنوان کمک مربی در آکادمی ملی المپیک پیگیری می کند تا با آمادگی کامل در فینال وزن 85- کیلوگرم به مصاف این حریف قدرتمند خود برود .
گیوه چی از قهرمانان صاحب نام ورزشهای رزمی در رشته رینگی است که در رقابتهای جهانی کرواسی موفق شد با مبارزات مثالزدنی ، بلیت حضور در فینال وزن منهای 85 کیلوگرم رقابتهای جهانی ساواته را کسب کند .

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی