۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۵ مهر
گزارشی از مسابقات دارت رنکنیگ منطقه جنوب غرب کشور – ایلام
الهام جلیلیان و امیر بیرانوند در سکوی نخست ایستادند
1396/09/11
گزارشی از مسابقات دارت رنکنیگ منطقه جنوب غرب کشور – ایلام
الهام جلیلیان و امیر بیرانوند در سکوی نخست ایستادند
دور سوم و پایانی مسابقات دارت رنکینگ منطقه جنوب غرب کشور باهیجان بالایی و با حضور 47 دارت انداز خانم و آقا در شهرستان ایلام برگزار شد .
این رقابتها به مناسبت یادبود قربانیان زلزله استان کرمانشاه و به میزبانی استان ایلام وبه روش گروهی و حذفی به صورت ۵۰۱ دابل پایان سه لگ از پنج لگ برگزار شد که با برتری خان مالهام جلیلیان از کرمانشاه و امیر بیرانوند از لرستان همراه بود .
در بخش بانوان ، خانم الهام جلیلیان از استان کرمانشاه به مقام نخست رسید و سارا خدادادادی از خوزستان دوم شد . همچنین مهین مکوندی و مهناز نوروزی از استان خوزستان مشترکا به مقام سوم دست یافتند.لازم بذکر است که نفرات اول ودوم این مجموعه رقابتها به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.
بر اساس این گزارش ، در بخش آقایان امیر بیرانوند از استان لرستان با غلبه بر همه حریفان موفق به کسب عنوان اول شد و ابراهیم قنبری از خوزستان به مقام دوم رضایت داد . محمود رضوانی از کرمانشاه وسلمان شهبازپور از لرستان مشترکا به مقام سوم رسیدند .
این مسابقات تماشایی و مهیج با حضور بهروز حیدرزاده مدیرکل ورزش وجوانان و مهندس حسن بیگی مدیر کل ارتباطات زیرساخت استان ایلام ودیگر مقامات ورزشی استان از جمله ارسلان چولکی رییس هیات انجمن های ورزشی استان ایلام با یک دقیقه سکوت وقرائت فاتحه بیاد قربانیان زلزله اخیر غرب کشور و اهدا جوایز وحکم قهرمانی به نفرات برتر به پایان رسید .
در خلال برگزاری این مسابقات یکدوره مسابقه دونفره اتفاقی بین حاضران در سالن با حضور ۳۰ نفر در قالب ۱۵ گروه دو نفره برگزار گردید که در پایان تیم بهزاد جهانگیری و مجتبی نوری اول تیم محمودرضوانی ایرج غلامیان دوم وتیم مجتبی علیرحمی -سعید نظریان و حامد عبدی -علی عزیزی سوم شدند .
شایان ذکر است هیات انجمن های ورزشی و کمیته دارت استان ایلام در برگزاری این رقابتها تلاش بی وقفه ای را انجام دادند.