۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ آذر
برتری نمایندگان خوزستان و تهران در جت اسکی آزاد کشور
1396/09/07

برتری نمایندگان خوزستان و تهران در جت اسکی آزاد کشور

مسابقات جت اسکی آزاد کشور که در دو بخش آقایان و بانوان و به میزبانی اهواز برگزار شد با برتری نمانیدگان خوزستان و تهران به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی،این رقابتها در دو بخش جت اسکی و جت پکهای آبی(فلای بورد) و در رده های سنی جوانان و بزرگسالان در رودخانه کارون اهواز و با حضور جت اسکی سوارانی از استانهای خوزستان،تهران،مازندران،کیش، همدان برگزار شد.
در رقابتهای جت اسکی بخش آقایان رده سنی بزرگسالان آرمین آگشته،ایمان دواشی ومحمد فرخی نسب هر سه از خوزستان اول تا سوم شدند .
در بخش بانوان هانیه نصیری از تهران در جایگاه نخست ایستاد و پرستو سهرابی و غزاله موسوی هر دو از خوزستان در ردیف دوم و سوم قرار گرفتند.
اما در جت اسکی بخش نوجوانان هم نمایندگان میزبات برترین شدند و امیر حسین حمید،محمد امین حمید وحمزه ابوغبیش هر سه از خوزستان به ترتیب در جایگاه اول تا سوم ایستادند.
اما در رقابتهای رشته "فلای بورد" مجتبی جعفر زاده از کیش اول شد، علیرضا عباسی از تهران در ردیف دوم قرار گرفت و علی دراج از مازندران به عنوان سوم دست یافت.
سرداور این مسابقات مجید اشرقی و محسن عظیمی و تیم داوری خوزستان بود که با نظارت دانیال سلیانچی دبیر انجمن جت اسکی کشور و حسین ذاکری مسئول کمیته آموزش هدایت می شدند.
گفتنی است قبل از برگزار این رقابتها دوره داوری و مربیگری درجه سه جت اسکی به مدت 3 روز با مدیریت "داود سلیانچی" رییس انجمن جت اسکی کشور و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی