۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر
دیدار اعضای تیم ملی کیک بوکسینگ واکوی کشورمان با سفیر ایران در مجارستان
1396/08/20

دیدار اعضای تیم ملی کیک بوکسینگ واکوی کشورمان با سفیر ایران در مجارستان
اعضای تیم ملی کیک بوکسینگ واکوی کشورمان اعزامی به مسابقات جهانی بوداپست ، با غلامعلی رجبی سفیرایران در مجارستان دیدار کردند .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی ، در این دیدار که درمحل سفارت کشورمان در بوداپست صورت گرفت سفیرمحترم ایران ضمن ابراز خشنودی از سفر این تیم به مسابقات جهانی مجارستان ، برای مسوولان ، ورزشکاران و مربیان این رشته مدال آور آرزوی موفقیت های بیشتر کرد .
ناصر نصیری رییس انجمن کیک بوکسینگ واکوی کشورمان و مدیر تیم اعزامی به مسابقات جهانی مجارستان ضمن تشکر از محبت سفیر محترم کشورمان در بوداپست ، گزارش مبسوطی از وضعیت این رشته در کشورمان ارایه داد.
نصیری تاکید کرد که انجمن این رشته یکی از زیر مجموعه های فدراسیون انجمن های ورزشی است که خوشبختانه حمایت محمد علیپوررییس این فدراسیون از کیک بوکسینگ واکو قابل تحسین است و باعث شده این ورزش بیش از پیش در مسیر موفقیت قرار گیرد .
شایان ذکر است که تیم ملی واکوی ایران با سه ملی پوش به نامهای امید احمدی صفا ، امید نصرتی و محمود ستاری در مسابقات جهانی مجارستان حضور یافت که در پایان توانست توسط احمدی صفا به یک مدال نقره دست یابد.
ناصر نصیری مدیریت این تیم را در مسابقات جهانی مجارستان عهده دار بود و احمد انجدانی نیز به عنوان مربی حضور داشت .

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی