۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن
مومنی:درهای تیم ملی به روی دارت اندازان مستعد باز است
1396/08/10
دانلود کنید

سرمربی تیم ملی دارت جوانان گفت: درهای تیم ملی به روی بازیکنان مستعد همیشه باز است و ما دائما مسابقات مختلف را رصد می کنیم.
به‌ گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی ، حمیدرضا مومنی افزود: در ابتدا از آذر پور ریاست انجمن دارت کشور به خاطر حمایت های بی دریغی که از تیم ملی جوانان دارند و از برنامه ریزی و دقت شایسته زاد نایب رییس انجمن، تقدیر و تشکر می‌کنم. اسامی که جهت مسابقات انتخابی تیم ملی اعلام شد بازیکنانی بودند که در مسابقات قهرمانی کشور حضور داشتند و با احترام و اطمینانی که از روسای کمیته دارت استان ها دارم از آنان درخواست می کنم اگر بازیکن مستعدی و فعالی( متولدین آبان ماه سال ۱۳۸۰ به بالا) در استان دارند به این جانب معرفی تا این بازیکنان را نیز به این مسابقات دعوت نمایم.
وی اظهار داشت: با توجه به اینکه بعد از نایب قهرمانی مسابقات جهانی ژاپن انتظارات بسیار بالا رفته است و به همین دلیل برنامه های بسیار مفصلی برای آمادگی تیم در نظر گرفته ایم که یکی از این برنامه‌ ها، رصد دقیق و کامل مسابقات در سطح کشور توسط مشاوران فنی تیم ملی نوجوانان است.
مومنی ادامه داد: برنامه دو ساله تیم ملی هم زمان در ۲ فاز اجرایی میشود که فاز اول آن مسابقات انتخابی و فاز دوم استعداد یابی است ، در فاز دوم کشور را به هفت منطقه تقسیم کرده ایم که هر ماه جهت استعداد یابی و طراحی تمرین در یکی از مناطق حضور پیدا خواهیم کرد.
سرمربی تیم ملی دارت جوانان با اشاره به این که هر ماه یک مسابقه انتخابی در تهران برگزار خواهیم کرد بیان داشت: همچنین هر ماه یک کارگاه آموزشی و استعداد یابی در مناطق ۷ گانه خواهیم داشت تا هر استان ضمن معرفی بازیکنان مستعد متولد آبان ۱۳۸۴ به بالا یک مربی خانم و یک مربی آقا را نیز به این جانب معرفی تا هماهنگی های با این عزیزان انجام گیرد.
وی زمان این کارگاه ها را روزهای پنجشنبه و جمعه اعلام نمود و گفت: اولین دوره ی این کارگاه ها آذر ماه سالجاری در استان سمنان برگزار خواهد شد.
مومنی ادامه داد: به جوانان عزیز دارت کشور این نوید را می‌دهم که درهای تیم ملی جوانان به روی همه آنها باز است و بازیکنانی که بتوانند انتظارات ما را از نظر کیفی و اخلاقی بر آورده کنند، قطعا می‌توانند به عضویت تیم ملی در بیایند.
سرمربی نایب قهرمان مسابقات جهانی کوبه ژاپن اظهار داشت: با هماهنگی و جلساتی که با شایسته رییس کمیته دارت استان تهران داشتیم مقرر شد تمام هفت مرحله مسابقات انتخابی اردوی تیم ملی نوجوانان در خانه دارت شهید کشوری که دارای سالن استاندارد و سطح بالایی است ، برگزار شود.
گفتنی است، اولین مرحله مسابقه انتخابی اردوی تیم ملی نوجوانان کشور 24 آذر ماه برگزار میشود و مراحل بعدی آن اطلاع رسانی خواهد شد .

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی