۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۵ مهر
نشست هماهنگی مسوولان انجمن کریکت و سرپرست دبیری فدراسیون انجمن های ورزشی
1396/08/07

نشست هماهنگی مسوولان انجمن کریکت و سرپرست دبیری فدراسیون انجمن های ورزشی
سرپرست دبیری فدراسیون انجمنهای ورزشی ضمن قدردانی از تلاش وافر مسوولان انجمن کریکت و همچنین کادر سرپرستی و فنی تیم ملی زیر 19 سال آقایان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا تاکید کرد : نگاه جدی به جوانان و آتیه داران کریکت قابل تحسین است و امید می رود که این تیم بتواند در مسابقات معتبرپیش رو حضوری موفقیت بار داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی فداسیون انجمن های ورزشی ، دلداده مهربان در نشست هماهنگی مسوولان انجمن کریکت و کادر سرپرستی این تیم ضمن بیان این مطلب افزود : ازحمایت های مدیران محترم منطقه آزاد چابهار از تیم اعزامی به مسابقات آسیایی مالزی تشکر می کنم و امید می رود که جوانان ما بتوانند پشتوانه های خوبی برای فردای تیم ملی کریکت باشند .
در ادامه این نشست صمیمانه ، حیدر معینی سرپرست تیم ملی زیر 19 سال کریکت کشورمان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا ، گزارشی از روند آماده سازی این تیم ارایه داد .
سیروس عالمی نیز با تشکر ازحمایت خوب منطقه ازاد چابهار و زحمات کادر فنی این تیم جوان اظهار داشت : هدف این است که این جوانان مستعد بتوانند فردا ،آینده کریکت ما را در عرصه ملی بیمه کنند .
رییس انجمن کریکت در ادامه گفت : از آقایان دکتر کردی مدیر عامل ، مهدی آبروش ، سید صادق کیا الحسینی و حیدر معینی دیگر مسوولان منطقه آزاد چابهار که ما را در امر آماده سازی تیم ملی زیر 19 سال و اعزام به مسابقات آسیایی مالزی یاری دادند و یار ویاور ملی پوشان آتیه دار کریکت کشورمان هستند ، تشکر می کنم .
وی افزود : تلاش های آقایان محمد یوسف رییسی سرمربی و اصغر رییسی مربی این تیم قابل تقدیر است ، ضمن اینکه حضور محمود رشیددار مربی حاذق و با دانش پاکستانی می تواند ، درسهای آموزنده ای برای تیم ملی زیر 19 سال کشورمان در برداشته باشد.
شایان ذکر است این تیم فردا شب ( یکشنبه ) بمنظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا راهی کوالالامپور مرکز مالزی خواهد شد. این مسابقات از تاریخ 9 تا 17 آبانماه جاری در این کشور برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان با مالدیو، قطر و کویت همگروه است .