۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۵ مهر
علیپور:دارت دوران طلایی را سپری می کند
1396/08/06

علیپور:دارت دوران طلایی را سپری می کند
نشست مشترک محمد علیپور رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی با اعضای هیات رییسه انجمن دارت و ملی پوشان افتخارآفرین در مسابقات جهانی ژاپن صبح امروز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این نشست که در محل دفتر دکتر "حسینی مکارم" معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران و عضو هیات رییسه انجمن دارت کشور برگزار شد،حمید آذرپور رییس انجمن دارت،شایسته زاد نایب رییس،اعضای تیم ملی پرافتخار جوانان دارت در رقابتهای جهانی ژاپن به همراه کادر فنی و دیگر مسئولین این انجمن حضور داشتند.
در ابتدای این جلسه آذرپور گزارشی از مسابقات جهانی ژاپن و کسب 2 مدال طلا و یک برنز و ایستادن تیم ایران برای اولین بار بر سکوی نایب قهرمانی دنیا را ارائه داد.
در ادامه محمد علیپور ضمن تمجید از عملکرد قابل ملاحظه ملی پوشان جوان و فعالیت بهینه انجمن دارت کشور گفت:به واقع کسب عنوان تاریخی نایب قهرمانی جهان و حصول مدالهای رنگارنگ در رقابتهای جهانی قابل ستایش است.
وی افزود:انجمن دارت طی دو سال اخیر با یک برنامه ریزی هدفمند و تقویت زیر ساختهای این رشته وپشتیبانی همه جانبه از تیمهای ملی شرایط بسیار مساعدی برای رشد و توسعه دارت در سراسر کشورایجاد کرده است و باید کلمه ای فراتر از "تحول" بکار ببریم بدون شک باید از این دو سال اخیر به عنوان دوران طلایی دارت ایران یاد کنیم.
همچنین "حسینی مکارم" عضو هیات رییسه انجمن دارت کشور ضمن تقدیر از حمایتهای فدراسیون انجمنهای ورزشی و شخص علیپور اظهار داشت:کسب این افتخارات تاریخی و پیشبرد برنامه های انجمن بدون حمایتهای دلسوزانه شما میسر نبود و به واقع دارت اندازان جوان پاسخ این زحمات و پشتیبانی فدراسیون و انجمن دارت را به نحو احسن دادند.
در پایان این مراسم ملی پوشان جوان پیراهن های امضا شده تیم ملی و لوح تقدیری را به اعضای هیات رییسه انجمن اهدا کردند.