۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر
تیم راگبی شهرداری تبریز سرود قهرمانی خواند
1396/08/01

تیم راگبی شهرداری تبریز سرود قهرمانی خواند
مسابقات لیگ راگبی آقایان باشگاههای ایران گرامیداشت شهید والامقام سید محسن حججی که در زمین شماره چهار آزادی تهران جریان داشت با قهر مانی تیم شهرداری تبریز بکار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی ، در آخرین روز این مسابقات پرشور و تماشایی هشت تيم به رقابت پرداختند ، كه طی آن اوتانا ، پسران شيراز ب را مغلوب كرد ، باران گيلان مقابل كنگره ٦٠ الف شكست را پذيرفت و تيم شهرداری تبريز برابر تیم ستارگان به برتری رسید. در ادامه اين ديدارها تهران كلاب برابر حريف خود داتيس به برتري رسيد .
همچنین در ديدار نيمه نهايي اوتانا ١٢ بر ٥ كنگره ٦٠را مغلوب كرد و تيم تبريز ٧ بر صفر تهران كلاب را شكست داد ، باران گيلان نیز برابر پسران شيراز ب شكست را پذيرفت و داتيس ٢٤ بر ١٢ از سد ستارگان گذشت
در بازي هفتم پسران شيراز ب داتيس را مغلوب كرد و باران گيلان مقابل تيم ستارگان به برتري رسيد .
بر اساس این گزارش در بازی رده بندي تهران كلاب مقابل كنگره الف به برتري رسيد و در جايگاه سوم قرار گرفت . اما در بازی پایانی نماینده تبريز با حساب 7بر5 از سد مدعي قهرماني اوتانا عبور نمود و به مقام نخست اين رقابت ها دست يافت و بعد از يكسال عنوان قهرماني را از تهران گرفت .
در پايان مسابقات رده بندي و فينال ، تجليل از بهترين هاي سال ٩٥ به صورت زنده از شبكه ورزش صدا و سيما براي اولين بار پخش شد .
عناوين كسب شده به شرح ذیل اعلام شد:
اول : تبريز
دوم : اوتانا
سوم : تهران كلاب
چهارم : كنگره ٦٠ الف
پنجم : پسران شيراز ب
ششم : داتيس
هفتم : باران گيلان
هشتم : ستارگان
نهم : قم
دهم : كنگره ٦٠ ب
يازدهم : پسران شيراز الف
دوازدهم : هرمزگان
سيزدهم : زنجان

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی