۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۵ مهر
گزارشی از نشست انتخاباتی فدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال
1396/07/25

گزارشی از نشست انتخاباتی فدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال

نشست انتخاباتی فدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال با حضور نمایندگان 97 کشور جهان از جمله مسئولان انجمن کشورمان در بوتسوانا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این جلسه که با حضور "بهرام کاردان" سرپرست انجمن بیس بال و سافت بال ایران و خانم "سیده مهسا حسینی" نایب رییس انجمن برگزار شد پس از رای گیری روسا و نواب رییس بخشهای بیس بال و سافت بال جهان انتخاب و معرفی شدند.
در بخش بیس بال "ریکاردو فراچری" از ایتالیا باز هم بدون رقیب به عنوان رییس انتخاب شد و "تام پنگ" رییس کنفدراسیون بیس بال آسیا از مالزی به عنوان نایب رییس اول و "پائولو سیلر" از آمریکا به عنوان نایب رییس دوم معرفی شدند.
همچنین "هیروکو یامارا" از ژاپن،"بنیچیو رابینسون" از پاناما و "لویز مله رو" از اسپانیا به عنوان اعضای اصلی هیات اجرایی بخش بیس بال انتخاب شدند.
اما در بخش سافت بال "تامی ولاسگوز" از پورتوریکو به عنوان رییس جانشین "دال مک من" از کانادا شد و خانم "لوبنگ چو" از مالزی به عنوان نایب رییس اول و "کرایج کراس" از آمریکا به عنوان نایب رییس دوم انتخاب شدند.
در حاشیه این اجلاس بهرام کاردان و خانم حسینی با "ریکاردو فراچری" رییس فدراسیون جهانی در خصوص درباره ادامه همکاریهای فیمابین و کمک به پیشرفت و توسعه بیس بال و سافت بال ایران نشست ویژه ای را برگزار کردند.
نمایندگان کشورمان همچنین با نمایندگان سافت بال پاکستان،عراق،هند،سریلانکا و با رییس و نایب رییس بیس بال و سافت بال ترکیه در خصوص تعامل و ایجاد همکاری متقابل در جهت توسعه این دو رشته مذاکراتی انجام دادند.