۱۳۹۷ جمعه ۲۹ تير
افتخارآفرینان دارت فردا به کشور برمی گردند
1396/07/16

افتخارآفرینان دارت فردا به کشور برمی گردند
افتخار آفرینان دارت کشور که در مسابقات جهانی ژاپن برای نخستین بار صاحب دو مدال طلا و یک برنز و کسب مقام نایب قهرمانی شدند ، صبح فردا ( دوشنبه ) وارد تهران خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی ، اعضای تیم ملی جوانان ایران قرار است ساعت 10 صبح دوشنبه وارد فرودگاه امام خمینی ( ره ) شوند.
شایان ذکر است در این مسابقات "دنیز هشتبران" دارت انداز جوان کشورمان در فینال بخش انفرادی با برتری بی چون و چرا مقابل نماینده ایرلند با شایستگی هرچه تمامتر قهرمان جهان شد و یک مدال طلای با ارزش در رقابتهای کوبه ژاپن به ارمغان آورد.وی همچنین به همراه "مهشاد عوض زاده" در رقابتهای دونفره دختران مدال طلا را کسب کرد.
بدین ترتیب تیم ملی دارت جوانان ایران با کسب نشان طلای دنیز هشتبران در رقابتهای انفرادی دختران,مدال طلای دوبل دختران ، نشان برنز "امیر علی میرزایی" در انفرادی پسران و دو عنوان پنجمی "مهشاد عوض زاده" در بخش انفرادی دختران و تیم دوبل پسران متشکل از "امیر علی میرزایی" و "ایلیا خوشنودی" در مجموع تیمی بعد از تیم هلند و برای اولین بار در تاریخ به عنوان نایب قهرمانی جهان دست یافت.
تیم ملی دارت جوانان ایران با 4 دارت انداز در این رقابتها شرکت کرده بود.
حمید رضا مومنی در نقش سرمربی سکان هدایت ملی پوشان جوان کشورمان را برعهده داشت و ابوالفضل دهقانپور و خانم فاطمه جمالی وی را در این امر یاری دادند.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی