۱۳۹۷ جمعه ۲۹ تير
حسن میرزاقابیک : تیم ملی زیر 17 سال بانوان به امارات می رود
تیم ملی آلمان در رقابتهای بین المللی تهران شرکت می کند
1396/07/16
حسن میرزاقابیک : تیم ملی زیر 17 سال بانوان به امارات می رود
تیم ملی آلمان در رقابتهای بین المللی تهران شرکت می کند
رییس انجمن راگبی با تاکید بر اینکه این انجمن نگاه ویژه ای به قشر بانوان دارد ، گفت : تیم ملی زیر 17 سال بانوان کشورمان برای نخستین بار دررقابتهای قهرمانی آسیا در امارات حضور می یابد و به این منظوراردوی این تیم از 18 مهرماه جاری در گرگان استارت خواهد زد.
حسن میرزاقابیک در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی اضافه کرد : پس از اتمام مرحله نخست اردوی تیم ملی هفت نفره زیر 17 سال بانوان ، ملی پوشان از 23 مهرماه در کرمان اردو خواهندداشت و سپس در تاریخ 6 آبان در اردوی مشترک تیم های ملی بزرگسالان ایران و آلمان در مجموعه ورزشی ازادی تهران شرکت خواهند کرد .
وی افزود : مسابقات قهرمانی آسیا روزهای 8 و 9 آذرماه امسال در شهر دبی برگزار می شود و به این منظور خانم نازنین حسینی از استان گلستان به عنوان سرمربی و خانم ها ناهید بی یار جمندی از البرز ، دنیا هنری از کرمان به عنوان مربی و خانم ساراچشمی از گلستان به عنوان مربی بدنساز این تیم جوان را هدایت خواهند کرد .
رییس انجمن راگبی در خصوص مسابقات بین المللی بانوان در تهران گفت : این مسابقات یازدهم آبانماه سالجاری در ورزشگاه سایپا تهران برگزار می شود و تیم های ملی بزرگسالان و زیر 17 سال کشورمان و همچنین تیم ملی راگبی بانوان آلمان در آن شرکت خواهند کرد . البته قرار بود یک تیم اروپایی دیگر را برای حضور در این رقابتها دعوت کنیم اما بودجه مناسب برای این منظور نداریم و به احتمال زیاد سه تیم یادشده در مسابقات یادشده شرکت خواهند کرد . ضمنا تیم ملی بزرگسالان را خانم ها زهرا نوری از تهران در نقش سرمربی ، خانم ها زینب صابری از خراسان رضوی و زهره عینی از کرمانشاه به عنوان مربی هدایت می کنند.
میرزاقابیک برگزاری مسابقات لیگ برتر و انتخابی تیم ملی آقایان را نیز مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد : این مسابقات با حضور 16 تیم در زمین شماره چهار آزادی تهران و روزهای 27 و 28 مهرماه جاری برگزار می شود . قرار است بهترینهای این رقابتها برای حضور در مسابقات رنکینگ آسیا انتخاب شوند. تا این لحظه زمان و مکان رنکینگ آسیا هنوز مشخص نشده و بزودی از سوی کنفدراسیون آسیا اعلام خواهد شد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی