۱۳۹۷ جمعه ۳ فروردين
آوای فارس، قهرمان فوتبال رو میزجام رسانه های فارس شد
1396/05/18

آوای فارس، قهرمان فوتبال رو میزجام رسانه های فارس شد
نخستین دوره مسابقات فوتبال روی میز جام رسانه های استان فارس با قهرمانی تیم آوای فارس پایان یافت .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این رقابت ها که به منظور گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی و روزخبرنگار در سالن خانه فوتبال رو میز ورزشگاه حافظیه شیرازبر گزار شد، هفت تیم از رسانه های این استان در 2 گروه با هم به رقابت پرداختند.
پیش از شروع این بازی ها، میلاد علمدار عضو کمیته فوتبال رو میز فارس نکات فنی این رشته را به شرکت کنندگان آموزش داد و سپس مسابقات در 2 گروه با شرکت تیم های ایرنا الف، مهر، رازنامه، آوای فارس، همشهری، پانا و ایرنا ب، آغاز شد.
پس از انجام بازی های مقدماتی تیم های ایرنا الف، آوای فارس، راز نامه و همشهری به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
در مرحله نهایی این بازی ها آوای فارس و رازنامه برای تعیین تیم قهرمان به مصاف هم رفتند و در نهایت تیم آوای فارس با ترکیب مهدی راکعی و هادی بستام جام قهرمانی را از آن خود کرد.
تیم رازنامه با ترکیب نوید عبدالهی فرد و حسین کشتکار نائب قهرمان شد و تیم ایرنا الف هم با ترکیب سیروس خلیقی و رضا قادری برسکوی سوم ایستاد .
همچنین تیم همشهری با ترکیب امیر عفاف و علی گزبلند رده چهارم را به خود اختصاص داد، خبرگزاری پانا با ترکیب پوریا کشاورز و امیر علی فتحی پنجم شد، خبرگزاری مهر با ترکیب هادی فتحی و امین صادقبان عنوان ششم کسب کرد وایرنا ب هم با ترکیب علیرضا کهیاری فر و محمد حسن گلستان در رده هفتم ایستاد.
این مسابقات را کمیته ورزشی انجمن صنفی خبرنگاران با همکاری کمیته فوتبال رو میز فارس و شیراز و حمایت اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزار کرد.
سرپرستی این مسابقات که حاشیه های جذابی هم داشت بر عهده مجید علمدار بود.