۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير
آوای فارس، قهرمان فوتبال رو میزجام رسانه های فارس شد
1396/05/18

آوای فارس، قهرمان فوتبال رو میزجام رسانه های فارس شد
نخستین دوره مسابقات فوتبال روی میز جام رسانه های استان فارس با قهرمانی تیم آوای فارس پایان یافت .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این رقابت ها که به منظور گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی و روزخبرنگار در سالن خانه فوتبال رو میز ورزشگاه حافظیه شیرازبر گزار شد، هفت تیم از رسانه های این استان در 2 گروه با هم به رقابت پرداختند.
پیش از شروع این بازی ها، میلاد علمدار عضو کمیته فوتبال رو میز فارس نکات فنی این رشته را به شرکت کنندگان آموزش داد و سپس مسابقات در 2 گروه با شرکت تیم های ایرنا الف، مهر، رازنامه، آوای فارس، همشهری، پانا و ایرنا ب، آغاز شد.
پس از انجام بازی های مقدماتی تیم های ایرنا الف، آوای فارس، راز نامه و همشهری به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
در مرحله نهایی این بازی ها آوای فارس و رازنامه برای تعیین تیم قهرمان به مصاف هم رفتند و در نهایت تیم آوای فارس با ترکیب مهدی راکعی و هادی بستام جام قهرمانی را از آن خود کرد.
تیم رازنامه با ترکیب نوید عبدالهی فرد و حسین کشتکار نائب قهرمان شد و تیم ایرنا الف هم با ترکیب سیروس خلیقی و رضا قادری برسکوی سوم ایستاد .
همچنین تیم همشهری با ترکیب امیر عفاف و علی گزبلند رده چهارم را به خود اختصاص داد، خبرگزاری پانا با ترکیب پوریا کشاورز و امیر علی فتحی پنجم شد، خبرگزاری مهر با ترکیب هادی فتحی و امین صادقبان عنوان ششم کسب کرد وایرنا ب هم با ترکیب علیرضا کهیاری فر و محمد حسن گلستان در رده هفتم ایستاد.
این مسابقات را کمیته ورزشی انجمن صنفی خبرنگاران با همکاری کمیته فوتبال رو میز فارس و شیراز و حمایت اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزار کرد.
سرپرستی این مسابقات که حاشیه های جذابی هم داشت بر عهده مجید علمدار بود.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی