۱۳۹۷ شنبه ۱ ارديبهشت
دبیر انجمن فوتبال رومیز: بازیکنان بر اساس رنکینگ به تیم ملی راه می یابند
رقابتهای لیگ براساس مصوبات فدراسیون جهانی برگزار خواهد شد
1396/04/26
دبیر انجمن فوتبال رومیز: بازیکنان بر اساس رنکینگ به تیم ملی راه می یابند
رقابتهای لیگ براساس مصوبات فدراسیون جهانی برگزار خواهد شد
دبیر انجمن فوتبال رومیز و رییس کمیته فنی مسابقات لیگ با تاکید بر اینکه بازیکنان براساس رنکینگ به تیم ملی راه می یابند گفت : مسابقات لیگ در سالجاری طبق مصوبات فدراسیون جهانی برگزار می شود و هدف ما این است که بازیکنان با مقررات و قوانین جهانی بیش از پیش آشنا شوند.
مصطفی آقاجان در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی اضافه کرد : نشست اخیر کمیته فنی در خصوص مسابقات مختلف لیگ در سال 96 پربار بود و تلاش و هم و غم انجمن این است که ورزشکاران فوتبال رومیز بتوانند بیش از گذشته با شیوه مسابقات جهانی مانوس شوند.
وی افزود: بر این اساس از مقررات جهانی الگو گرفته ایم و امید واریم با تلاش و همدلی همه استانها بتوانیم دراین مسیر حرکت کنیم تا فوتبال رومیزما به سمت و سوی موفقیت برود.
آقاجان در ادامه تصریح کرد :از هفته آینده مسابقات منطقه ای کلید می خورد و قرار است این رقابتها در هفت منطقه کشور برگزار شود و براساس برنامه اواخر مردادماه این پیکارها به اتمام خواهد رسید.
البته دور رفت مسابقات لیگ یک و لیگ برتر بطور متمرکز در مهرماه ومرحله برگشت آذرماه برگزار می شود و همزمان ما مسابقات قهرمان قهرمانان را نیز خواهیم داشت .
دبیر انجمن فوتبال رومیزبا تاکید بر اینکه مسابقات لیگ در دسته های مختلف از اهمیت زیادی برخوردار است ، اظهار داشت : برای نخستین بار تصمیم گرفته شده که بازیکنان بر اساس رنکنیگ بدست آمده به اردوی تیم های ملی دعوت شوند و ما در این زمینه قاطع و جدی خواهیم بود تا هر ورزشکاری بر اساس شایستگی بتواند پیراهن تیم ملی را برتن کند.