۱۳۹۶ پنج شنبه ۳ اسفند
دبیر انجمن فوتبال رومیز: بازیکنان بر اساس رنکینگ به تیم ملی راه می یابند
رقابتهای لیگ براساس مصوبات فدراسیون جهانی برگزار خواهد شد
1396/04/26
دبیر انجمن فوتبال رومیز: بازیکنان بر اساس رنکینگ به تیم ملی راه می یابند
رقابتهای لیگ براساس مصوبات فدراسیون جهانی برگزار خواهد شد
دبیر انجمن فوتبال رومیز و رییس کمیته فنی مسابقات لیگ با تاکید بر اینکه بازیکنان براساس رنکینگ به تیم ملی راه می یابند گفت : مسابقات لیگ در سالجاری طبق مصوبات فدراسیون جهانی برگزار می شود و هدف ما این است که بازیکنان با مقررات و قوانین جهانی بیش از پیش آشنا شوند.
مصطفی آقاجان در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی اضافه کرد : نشست اخیر کمیته فنی در خصوص مسابقات مختلف لیگ در سال 96 پربار بود و تلاش و هم و غم انجمن این است که ورزشکاران فوتبال رومیز بتوانند بیش از گذشته با شیوه مسابقات جهانی مانوس شوند.
وی افزود: بر این اساس از مقررات جهانی الگو گرفته ایم و امید واریم با تلاش و همدلی همه استانها بتوانیم دراین مسیر حرکت کنیم تا فوتبال رومیزما به سمت و سوی موفقیت برود.
آقاجان در ادامه تصریح کرد :از هفته آینده مسابقات منطقه ای کلید می خورد و قرار است این رقابتها در هفت منطقه کشور برگزار شود و براساس برنامه اواخر مردادماه این پیکارها به اتمام خواهد رسید.
البته دور رفت مسابقات لیگ یک و لیگ برتر بطور متمرکز در مهرماه ومرحله برگشت آذرماه برگزار می شود و همزمان ما مسابقات قهرمان قهرمانان را نیز خواهیم داشت .
دبیر انجمن فوتبال رومیزبا تاکید بر اینکه مسابقات لیگ در دسته های مختلف از اهمیت زیادی برخوردار است ، اظهار داشت : برای نخستین بار تصمیم گرفته شده که بازیکنان بر اساس رنکنیگ بدست آمده به اردوی تیم های ملی دعوت شوند و ما در این زمینه قاطع و جدی خواهیم بود تا هر ورزشکاری بر اساس شایستگی بتواند پیراهن تیم ملی را برتن کند.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی