۱۳۹۷ شنبه ۱ ارديبهشت
رئیس کمیته ملی المپیک :
عملکرد انجمن دارت کشور مثبت است
1396/03/27
رئیس کمیته ملی المپیک :
عملکرد انجمن دارت کشور مثبت است
رئیس کمیته ملی المپیک در دیدار با رییس انجمن دارت کشورعملکرد این انجمن را در توسعه و برنامه محوری مثبت ارزیابی کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، حمید آذر پور رییس انجمن دارت کشور با حضور در دفتر کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک ضمن ارایه گزارش عملکرد یکساله انجمن دارت از برنامه های توسعه ای و آینده این انجمن توضیحاتی را ارایه کرد.
آذرپور گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تمامی 10 دوره ی اردوهای آمادگی تیم ملی در رده های مختلف در داخل کشور برگزار شد. وی افزود: سال گذشته با توجه به تنگناهای شدید مالی توانستیم با بهترین امکانات و تدارکات تیم ملی بزرگسالان را به مسابقات آسیایی ژاپن اعزام کنیم و امسال نیز تیم های جوانان و نوجوانان را جهت برگزاری مسابقات جهانی به این کشور اعزام خواهیم کرد.
رییس انجمن دارت کشور همچنین گزارشی از برگزاری دومین دوره مسابقات بین الملی با ثبت رنکینگ جهانی در مرداد ماه سالجاری در استان فارس ارایه کرد و اظهار داشت: این رویداد بین المللی با حضور کشورهای مختلف، به صورت انفرادی و دوبل برگزار می شود.
وی همچنین از برگزاری اولین دوره مسابقات لیگ کشور به نام خلیج فارس با هدف توسعه، ارتقاء و همگانی کردن رشته دارت در کشور خبر داد و گفت: به دلیل وسعت بزرگ کشور و جلوگیری از هزینه های اضافی برای تیم ها شرکت کننده ، کشور به 5 منطقه تقسیم و پس از برگزاری بیش از 50 مسابقه بین استان ها در مناطق تعیین شده، شهریور ماه امسال فینال اولین دوره لیگ خلیج فارس در استان تهران برگزار خواهد شد.
پس از ارایه گزارش رییس انجمن دارت کشور، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک با مثبت ارزیابی کردن عملکرد انجمن دارت کشور پس از حضور آقای آذرپور و کادر جدید گفت : با توجه به میزان تحقق برنامه های از قبل تعیین شده که ملاک بسیار خوبی برای اندازه گیری عملکرد یک سازمان است ، انجمن دارت کشور با برنامه محوری توانست در دو سطح حرفه ای و همگانی عملکرد در خور تحسینی را در طی یکسال گذشته به جا بگذارد.
وی در پایان از حمایت همه جانبه کمیته ملی المپیک از تیم های ملی دارت کشور اعزامی به مسابقات بین المللی و آوردگاه های جهانی را اعلام داشت.