۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
استقبال پرشکوه از افتخارآفرینان فوتبال رومیز
دکتر امیر غریبلو: مسوولان نسبت به این ورزش باید تغییر ذائقه بدهند/ مهربان: افتخار تازه ماحصل تلاش بی وقفه انجمن فوتبال رو میز بود
1396/01/31
استقبال پرشکوه از افتخارآفرینان فوتبال رومیز
دکتر امیر غریبلو: مسوولان نسبت به این ورزش باید تغییر ذائقه بدهند/ مهربان: افتخار تازه ماحصل تلاش بی وقفه انجمن فوتبال رو میز بود
کاروان افتخار آمیز فوتبال رو میز ایران روز پنجشنبه به کشورمان بازگشت و در فرودگاه امام خمینی ( ره ) مورد استقبال پرشکوه قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی ٬ دراین مراسم دلداده مهربان سرپرست دبیری فدراسیون انجمن های ورزشی ٬ مصطفی آقاجان دبیر انجمن فوتبال رومیز٬ ندا محمدجعفر نایب رییس بانوان این انجمن ٬ تنی چند از اعضای هیات رییسه انجمن ٬ علاقه مندان و خانواده ورزشکاران حضور داشتند که این اقبال ٬ نگاه هر بیننده ای را بخود معطوف می کرد.
دکتر امیرغریبلو رییس انجمن فوتبال رو میز در مراسم استقبال از ملی پوشان ٬ ضمن تشکر از حاضران وتشویق قهرمانان تلاشگر کشورمان گفت: فوتبال رومیز در جام جهانی المان بر این ایده مهر تایید زد که باید به این رشته مهیج و پرطرفدار نگاه ویژه داشت.
فوتبال رومیز در کشورمان پتانسیل و قابلیت بالایی دارد و ما در المان نشان دادیم که حتی در عرصه دنیا حرفهای جدی برای گفتن داریم.
وی اضافه کرد: حالا وقت آن فرا رسیده که مسوولان نسبت به این ورزش تغییر ذائقه بدهند و بیش از پیش در راه حمایت از فوتبال رومیز اهتمام کنند.
دکتر غریبلو با قدردانی از کادر فنی و ملی پوشان که باوجود امکانات ناچیز و تنگناهای مالی مایه افتخار و سربلندی کشورمان شدند اظهار داشت: این موفقیت بسادگی کسب نشد و انجمن فوتبال رومیز با برنامه محوری و تلاش دو ساله خود توانست به این توفیق بزرگ و ماندگار برسد.
همچنین دلداده مهربان ضمن تشکر از این موفقیت ستایش امیز گفت: کسب مقام قهرمانی آن هم در بین تیم های قدر دنیا واقعا جای تقدیر دارد و باید به یکایک اعضای تیم ایران دست مریزاد گفت.
وی افزود: برتری ملی پوشان مامقابل رقبای قدرتمند خارجی و کسب جام قهرمانی نشان دهنده پتانسیل بالای فوتبال رومیز کشورمان است. این افتخار بزرگ نتیجه تلاش و زحمات مثالزدنی مسوولان انجمن فوتبال رومیز است و بنده بنوبه خود از همه دست اندرکاران بخصوص دکتر غریبلو و مصطفی اقاجان تشکر می کنم.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی