۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
با حضور مدرس مجرب فرانسوی
سمینار آموزشی ورزشهای هوایی رسما در تهران آغاز شد
1396/01/30
با حضور مدرس مجرب فرانسوی
سمینار آموزشی ورزشهای هوایی رسما در تهران آغاز شد
آیین گشایش سمینار آموزشی ورزشهای هوایی صبح امروز با حضور "امانوئل بونته"مدرس با تجربه فرانسوی و یکی از مربیان صاحب نام رشته های پروازی در تالار شقایق تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی،در این مراسم سردار مویدی رییس انجمن ورزشهای هوایی،محمود رشیدی نایب رییس ،محمد حسن عالمی مشاور اجرایی فدراسیون انجمنهای ورزشی،دکتر افشار معاون ستاد مبارزه با مواد مخدرو بیش از یکصد نفر از مربیان و خلبانان رشته های پاراگلایدر و پاراموتور حضور داشتند.
در ابتدای این مراسم سردار مویدی ضمن خوشامدگویی به حاضرین درباره اهداف انجمن برای پیشبرد و رونق ورزشهای هوایی گفت:کشورما دارای استعدادهای بالقوه ای است و ما خودمان را به فعالیتهای داخلی محدود نمی کنیم و قطعا به دنبال فرایندی هستیم که در میادین آسیایی و جهانی حضور مستمر داشته باشیم و استفاده از اساتید و ظرفیتهای بهینه آموزشی از منابع خارجی در راستای همین اهداف است و خوشحالیم که میزبان یکی از مربیان نامدار و مجرب جهان هستیم.
وی اظهار داشت:ورزشهای مفرح و پرمخاطب هوایی ظرفیتهای بسیار خوبی برای سرمایه گذاری دارد و برنامه ریزی انجمن در همین راستا تدوین گردیده است و با توجه به بهره مندی از استعدادهای فراوان در استانها بدنبال آن هستیم که با تشکیل تیمهای ملی پرقدرت بتوانیم در آوردگاههای آسیایی و جهانی خلاقیت خود را نشان دهیم و صدالبته برپایی کلاسهای اموزشی و دوره های بین المللی و بهره گیری از دانش مربیان خارجی می تواند ما را به این هدف خود نزدیک کند.
در ادامه این مراسم "امانوئل بونته" مدرس فرانسوی در خصوص نقش آموزش صحیح در اجرای ورزشهای تخصصی هوایی سخنانی را مطرح کرد و ابراز خوشنودی کرد که با توجه به میزان علاقه مندی در ایران می توان به موفقیت خلبانان پاراگلایدر و پاراموتور در میادین بین المللی امیدوار بود.
همچنین در خلال برگزاری این مراسم از تعدادی از قهرمانان و خلبانان ورزشهای هوایی تقدیر شد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی