۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد
عبدالله حسن پور: تیم راگبی اعزامی به ازبکستان انگیزه بالایی دارد
1395/12/24

عبدالله حسن پور: تیم راگبی اعزامی به ازبکستان انگیزه بالایی دارد
مدیرعامل باشگاه "پارک تندرستی " استان خراسان رضوی باتاکید بر اینکه تمر ینات آماده سازی این تیم بمنظور اعزام به ازبکستان بخوبی به پیش می رود ، گفت :خوشبختانه این تیم که به عنوان تیم راگبی منتخب کشورمان قرار است در رقابتهای گروه سه غرب آسیا شرکت کند ، انگیزه خوبی دارد و امید است که بتواند در تاشکند نتایج خوبی کسب کند.
عبدالله حسن پور روز سه شنبه در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی ، اضافه کرد :تیم پارک تندرستی در رقابتهای لیگ قهرمان ایران شد و به همین سبب به عنوان نماینده کشورمان در مسابقات یادشده حضور خواهد یافت .
وی افزود: به گفته کادر فنی ، هم اکنون اعضای این تیم به 70 درصد آمادگی مناسب رسیده اند و در روزهای آتی نیز با تمرینات مناسب به مرزآمادگی خواهند رسید تا بتوانند با حریفان مبارزه کنند.
حسن پور در خصوص بازیهای تدارکاتی این تیم گفت : تیم اعزامی به ازبکستان طی روزها و هفته های اخیر چندین بازی تدارکاتی داشت که خوشبختانه امام جمعه طرقبه ا زنزدیک شاهد تلاش بازیکنان بود . ولی متاسفم که بگویم هیچیک از مسوولان کمیته راگبی استان خراسان رضوی حتی بخود زحمت ندادند که یکی از این دیدارهای را تماشا کنند.
وی گفت : ما اصلا انتظار و توقع مالی از آنها نداریم بلکه معتقدیم حضور مسوولان باعث مضاعف شدن انگیزه ورزشکاران می شود. باید به جوانان بها داد و دست آنها را گرفت تا دلگرم بشوند و به سمت ورزش ترغیب شوند، بهرحال من از امام جمعه محترم طرقبه تشکر می کنم که با حضور در دیدار تدارکاتی این تیم ، باعث خوشحالی بازیکنان شدند.
حسن پور در پایان تصریح کرد : هزینه های تیم 15 نفره کشورمان را بنده تامین کرده ام و اصلا بنا ندارم با این حرکت خودستایی کنم زیرا حمایت از ورزش را یک وظیفه می دانم . این روز دوم فروردین ماه راهی تاشکند خواهد شد و امید وارم که تلاش های همه دوستان در میدان تاشکند نتیجه بدهد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی