۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۰ فروردين
در دیدار با رییس انجمن جت اسکی کشورمطرح شد؛
حمایت مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر از ورزش جت اسکی
1395/12/23
در دیدار با رییس انجمن جت اسکی کشورمطرح شد؛
حمایت مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر از ورزش جت اسکی
مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر در دیدار با رییس انجمن جت اسکی کشور ضمن ابراز خوشنودی از فعالیت مستمر جت اسکی در این استان از توسعه این رشته ورزشی حمایت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی،داود سلیانچی رییس انجمن جت اسکی کشور در نشست مشترکی با "احمد بهروزیان" مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر ، "گشت کار" معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای استان ، خانم "درخشنده" محترم امور باشگاهها و "روح الله علوی" رییس هیات انجمنهای ورزشی این استان دیدار کرد.
در این نشست رئیس انجمن جت اسکی در رابطه با فعالیت انجمن و نقش این رشته ورزشی در استان بوشهر توضیحاتی ارائه کرد و آمادگی انجمن جت اسکی در برگزاری دوره های آموزشی برای علاقه مندان ، ورزشکاران و باشگاه های این رشته ورزشی مهیج در بوشهر را اعلام نمود.
در ادمه این جلسه بهروزیان ضمن تقدیر و تشکر از حضور رئیس انجمن جت اسکی در استان بوشهر و برگزاری دوره آموزشی در این استان گفت:بدون شک فعالیت جت اسکی در سواحل بوشهر می تواند برای جذب مخاطبان و حتی مردم با اهمیت باشد و بدون شک ما از فعالیت بهینه و گسترش این رشته مهیج و پرطرفدار در استان بوشهر حمایت قاطع خواهیم کرد و در این راستا لزوم تعامل تنگاتنگ انجمن جت اسکی با باشگاهها در جهت رعایت قوانین و مقررارت این رشته در سطح استان لازم است.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی