۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۰ فروردين
حمید آذرپور : نشست رضایت بخشی با روسای کمیته های دارت استانها داشتیم
نگاه ما به جوانگرایی بسیار جدی است
1395/12/22
حمید آذرپور : نشست رضایت بخشی با روسای کمیته های دارت استانها داشتیم
نگاه ما به جوانگرایی بسیار جدی است
رییس انجمن دارت کشورمان با تاکید بر اینکه نشست رضایت بخشی در گردهمایی اخیر روسای کمیته های دارت استانهای سراسر کشور برگزار شد ، اظهار داشت : خوشبختانه خروجی این نشست هم اندیشی ، مفید بود و تلاش ما این است که در سایه همگرایی و انسجام بتوانیم دارت را به معنای واقعی کلمه بسط و گسترش بدهیم و نسل جوان رابه این ورزش مهیج و پرطرفدار سوق بدهیم .
حمید آذرپور روز یکشنبه در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی اضافه کرد : جلسه اخیر که با حضور روسای کمیته های دارت ، اعضای هیات رییسه و دیگر مسوولان انجمن ، مربیان تیم های ملی بزرگسالان و جوانان و همچنین محمدعلیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی برگزار شد ، برای ما درسهای خوبی دربر داشت و توانستیم با تبادل اندیشه با دوستان و نت برداری از راهکارهای مناسب حاضران ، خود را برای فردایی بهتر آماده کنیم .

وی افزود : البته یک دست صدا ندارد و باید همه عوامل دست به دست بدهند و ما بتوانیم ضمن گسترش دارت در سراسرکشور ، برنامه های خود را به منظور پشتوانه سازی و جوانگرایی بیش از پیش به جلو ببریم .

اذرپور در ادامه گفت : طی 14 ماه اخیر که بنده و دوستان دیگر بخصوص آقای حمید شایسته زاد در نقش نایب رییس انجمن فعالیت خود را تا کنون انجام داده ایم ، تلاش ما حول محور این بوده که استانها را بتوایم به عنوان بازوان اصلی دارت کشور ، فعال و اکتیو کنیم .

وی افزود: با وجود تنگناهای مالی ، خوشبختانه به زعم مسوولان فدراسیون انجمن های ورزشی ، در سال 95 بیلان موفقیت آمیزی داشتیم ولی هدف ما این است که در سال آینده بتوانیم جدی تر از همیشه به پیش برویم و مسابقات لیگ را با کیفیت بهتری به انجام برسانیم . همچنین اولویت دیگر ما توجه به جوانگرایی است که در این راستا ، تقویت تیم های ملی جوانان را سرلوحه کار قرار داده و قصد داریم آینده دارت را با نسل جوان و مستعد ، بیمه کنیم .

رییس انجمن دارت در پایان ضمن تشکر از حمایت رییس فدراسیون انجمن های ورزشی اظهار داشت : تعامل خوبی با فدراسیون جهانی دارت داریم و قطعا در سال آینده این ارتباط قوی تر و جدی تر به پیش خواهد رفت تا بتوانیم در عرصه بین المللی نیز به موفقیت برسیم وکرسی بگیریم و در نهایت از حمایت های این نهاد جهانی ، بهره مند شویم .

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی