۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۱ خرداد
سرمربی تیم راگبی منتخب ایران :با آمادگی مناسب به ازبکستان می رویم
1395/12/15

سرمربی تیم راگبی منتخب ایران :با آمادگی مناسب به ازبکستان می رویم

سرمربی تیم راگبی منتخب ایران ( باشگاه پارک تندرستی استان خراسان رضوی ) تاکید کرد : تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته ایم و با آمادگی مناسب راهی ازبکستان خواهیم شد.
حمیدرضا تقوی نژاد در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی افزود: در حال حاضر 27 بازیکن در اردوی آماده سازی هستند و قرار است 23 بازیکن را به تاشکند ببریم تا دررقابتهای گروه سه غرب آسیا حضور یابند .
وی در ادامه گفت : روز دوم فروردین ماه از طریق مرز زمینی به تاشکند می رویم ، البته چند بازیکن ما هم اکنون به همراه تیم راگبی هفت نفره در قطر حضور دارند که به نفرات اعزامی به ازبکستان اضافه خواهند شد.
تقوی نژاد با تاکید بر اینکه تیم اعزامی تمرینات رضایت بخشی را انجام داده ، اظهار داشت : وضعیت اردو آنچنان که باید و شاید مناسب نبود اما بازیکنان با انرژی و انگیزه بالا در تمرینات حضور یافتند و قطعا با آمادگی خوبی نفرات را به تاشکند اعزام خواهیم کرد .
این مربی ضمن تشکر از عبداله حسن پور مدیریت باشگاه پارک تندرستی که تیم اعزامی را حمایت می کند ، تصریح کرد : این باشگاه در رقابتهای لیگ قهرمان شد و اکنون با حمایت ایشان قرار است در رقابتهای راگبی 15 نفره غرب آسیا حضور یابد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی